Kümes Kurulumu

Tavuk Satışı

Manisa ve Akhisar’da 1990 yılından itibaren ataks tavuk satışı sağlaya firmamız, kümes kurulumu, küçükbaş hayvan çadırı kurulumu, canlı tavuk satışı ve aynı zamanda yumurta satışı yapmaktadır. Ayrıca Lohman Brown, ataks ve pleymut cinsi civci üretimimiz Afyon ve Ankara’da bulunan kümeslerimizde yapılmaktadır.

Kümes Kurulumu

Firmamız yeni iş kuran ve kurulu olan işini büyütmek isteyen müşterilerimize çözüm üretmektedir. Kümes kurulumu yapmak isteyen müşterilerimiz firmamız sayesinde prefabrik kümese ve çadır kümese sahip olmaktadır. Aktav Yarka  Prefabrik Çadır Kümes Aynı zamanda Tavuk Satışı konusunda yanınızdadır. Talebe göre her türde küçükbaş hayvan çadırı, prefabrik kümes ve kümes çadırı tarafımızca en fazla 1 hafta içerisinde kurulumunu gerçekleştirerek müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Kümeslerde kullanılan fan, yemlik ve suluk sistemlerinin hepsi firmamız tarafından satış ve montajı yapılarak hizmetinize sunulmaktadır.

Ayrıca firmamız tarafından kurulumu yapılan büyük prefabrik kümes ve çadır kümeslerde üretilen yumurtaları satın alma garantisi vererek müşterilerimizin ürettikleri yumurtaları satın alarak müşterilerimizin ürettikleri yumurtaları pazarlamasında yardımcı olmaktayız. Müşterilerimizin kümes kurulumunun başından itibaren ürettikleri yumurta satışının pazarlamasına kadar birlikte çalışarak kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. Kümes Kurulumu Kümes Kurulumu için yorumda bulun

    Kümes Kurulumu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kümes Kurulumu için ilk yorumu yapabilirsin.