Beyaz Eşya ve Kombi Servisi

Türkiye’de beyaz eşya konusunda uluslararası tüm markaların tamir hizmetini sağlayan kusursuz hizmetlerle ürünleri garantili destek sunan şirketimiz servis Asya sizlere tam 18 yıldır destekler sunuyor. Yerinde tamir etmek tüm ürünlerinize onarımı sunmak yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınızı sağlamak istediğiniz takdirde ithalat yoluyla Avrupa beyaz eşya markalarının tüm yedek parça ve aksesuarlarının tedarik etmek bizim işimiz. Beyaz Eşya Servisi için tercih edeceğiniz şirketimizden tamamen tamir yöntemleri kullanarak ürünlerinizi yeniliyoruz.

Beyaz Eşya Servisi

Özellikle amana, gaggenau, white-westinghouse. Gibi ürünlerin tamiri hizmetlerini sunan şirketimiz İstanbul’da ilk 5 teknik servis sıralamasında yerini almış durumda. İstediğiniz bir buzdolabı tamiri veya bir bulaşık makinesinin bakım hizmetleri ya da çamaşır makinesinin tamir desteğini alacaksanız Eğer şirketimizden güvenceli ve garantili destek alabilirsiniz. İstediğiniz zaman bizlerle iletişime geçerek sorunu yerinde gidermemizi talep edebilirsiniz.

Kombi Servisi

Türkiye’nin önde gelen markalarını tamir eden firmamızla hemen iletişime geçin işletmemiz sunmuş olduğu desteklere. Kombi Servisi ile Tam 1 yıl Garanti sunuyor aynı zamanda orijinal parça ile tamir desteği veriyor. Aynı zamanda şirketimizde beyaz eşya dışında kombi tamiri hizmeti veren bir teknisyeni bulundurmaktayız özellikle, Vaillant Demirdöküm Protherm Baymak Ariston Bosch gibi kombilerin tamamını tamir edebilen ve bu kombilere genel bakım hizmeti sunan işi çok iyi bilen profesyonel bir teknik servisiniz var. Aynı gün içerisinde sizlere destek sunmak ve ürünlerinizi yerinde tamir etmek bizim işimiz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. Beyaz Eşya ve Kombi Servisi Beyaz Eşya ve Kombi Servisi için yorumda bulun

    Beyaz Eşya ve Kombi Servisi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Beyaz Eşya ve Kombi Servisi için ilk yorumu yapabilirsin.